Straipsniai

„Ekovata – šiltiems ir ekologiškiems namams“

Brangstant kurui ir artėjant kosminių kainų už šildymą sezonui, būsto apšiltinimas yra puikus būdas sutaupyti ir gyventi šiltai. Kokia turi būti šiltinimo medžiaga – gerai izoliuojanti, ekologiška, „kvėpuojanti”, ilgaamžė, nedegi, sandariai užpildanti ar atspari drėgmei? „Ekovata” pasižymi visomis šiomis savybėmis ir net daugiau.

Peržiūrėti


„Šiltas ir ekologiškas būstas su Ekovata“

Gyvename šalyje, kurioje šiltasis sezonas nesitęsia visus metus. Taigi mums nepakanka tik „stogo virš galvos”: anksčiau ar vėliau susiduriame su būsto šildymo ir šiltinimo klausimais. Net moderniausias šildymo būdas gali neduoti laukiamų rezultatų, jei nepasirųpinsime tinkamu pastato apšiltinimu. Rinkoje siūloma įvairių šilumos izoliacijos medžiagų, tačiau vis daugiau gyvenamųjų namų savininkų pageidauja ne tik puikiai sulaikančių šilumą, bet ir ekologiškų produktų. Būtent tokia yra visame pasaulyje naudojama termoizoliacinë medžiaga „Ekovata”.

Peržiūrėti


„Ekovata – funkcionali bei konkurencinga šiltinimo medžiaga“

Vis dažniau vienu svarbiausių statybinėms medžiagoms keliamų reikalavimų tampa ekologiškumas. Ne tik pati medžiaga privalo būti ekologiškai švari, bet svarbu ir tai, kad ją gaminant nebūtų teršiama aplinka. Tradiciškai pastatams šiltinti naudojama akmens vata garuoja, o jos sudėtyje esanti rišamoji medžiaga – metanalis – išsiskiria neigiamu poveikiu sveikatai…

Peržiūrėti


„Ekorema modernizavo gamybinę Ekovatos liniją“

Bendrovė “Ekorema” 2011 m. gegužės menesį modernizavo “Ekovatos” gamybos liniją pagal projektą “Popieriaus atliekų perdirbimo technologinės linijos modernizavimas” ir pradėjo eksploatuoti šiuo metu technologiškai pažangiausią diskinį malūną.

Peržiūrėti

Lietuvos